Перейти до основного вмісту

Продовження співпраці між ВНТУ та мережею громадського моніторингу якості повітря «Eco City»

меморандум

Відповідно до заявки від кафедри екології, хімії та технологій захисту довкілля партнери надали ВНТУ станцію індикативного моніторингу забруднення повітря, що буде використовуватись у навчальному процесі та наукових дослідженнях студентів спеціальності 101 – Екологія, 183 ­– Технології захисту навколишнього середовища.

У зустрічі взяли участь ректор ВНТУ Віктор Біліченко, проректор з наукової роботи Ірина Єпіфанова, заступник декана ФБЦЕІ з навчально-методичної роботи Наталя Блащук, завідувач кафедри екології, хімії та технологій захисту довкілля Віталій Іщенко, професори кафедри Василь Петрук, Сергій Кватернюк та Андрій Полив’янчук.

Ректор ВНТУ Віктор Біліченко подякував за надане обладнання і побажав продовження активної співпраці та наголосив, що моніторинг атмосферного повітря є надзвичайно актуальною проблемою в контексті війни. Голова громадської організації «Фрі Ардуіно» Олексій Трелевський висловив сподівання, що обладнання надане за грантами Чеської Республіки послужить покращенню якості повітря у місті Вінниця за співпраці з Вінницькою міською радою.

Теґи